Aktualności

Nabożeństwa odwołane do 11.04 (epidemia)

Z uwagi na stan epidemii, Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz Zalecenia Zarządu Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP z dnia 24.03.2020 r. nabożeństwa sobotnie oraz inne spotkania o charakterze religijnym w Zborze Siedlce zostają zawieszone włącznie do dnia 11. kwietnia z możliwością wydłużenia w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej.

W tym czasie zachęcamy do stosowania się względem wszystkich zaleceń Rządu RP, przestrzegania wzmożonych zasad higieny oraz modlitwy, aby Bóg wspomógł wszystkich osamotnionych, zalękniętych lub szczególnie narażonych na zakażenie wirusem SARS-Cov-2.

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w transmisjach nabożeństw (sobota, godz. 9:30), które organizowane są zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi:
Zbór w Podkowie Leśnej (nadzieja.tv)
Zbór Warszawa Centrum
Zbór Łódź Widzew.

Ponadto zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Wydawnictwa Znaki Czasu, które udostępniło darmowe e-booki oraz audio-booki, aby czytelnicy nie nudzili się pozostając w kwarantannie (#ZostańWDomu).

Materiały do codziennego studiowania Biblii w ramach tzw. Szkoły Sobotniej publikowane będą cotygodniowo na oficjalnej stronie Kościoła.

Przy okazji zachęcamy do obejrzenie ciekawie zrobionego materiału, dzięki któremu można przypomnieć sobie pocieszające obietnice z Pisma Świętego.

Wszystkim życzymy spokoju ducha, rozsądku, opieki Bożej i wytrwania w kwarantannie.